Září 2008

Včerejšek

22. září 2008 v 21:16 | Mia |  Citáty
Včerejšek je minulostí, zítřek je obestřen tajemstvím a dnešek je darem.
Mauereen Mac Ginnisová

Jistota

22. září 2008 v 21:08 | Mia |  Citáty
Je jen jedna jistota, a to ta, že žádná jistota neexistuje.
Anonym

Prohlášení o legálnosti

21. září 2008 v 23:22 | Mia |  online půjčovna:P
Na tomto blogu nejsou uloženy žádné soubory které by porušovaly autorská práva. Na mích stránkách není žádný odkaz vedoucí na přímé stažení souboru. Tento server není v žádném případě určen k šíření či downloadu materiálů, ke kterým nemáte legální oprávnění a licenci, proto jej k tomu nepoužívejte. Tyto stránky mají pouze informativní charakter a žádný ze zde zobrazených textů a odkazů není určen k zpřístupnění či zjednodušení přístupu třetí osoby k neoprávněnému užití autorských děl jedním ze způsobů uvedeným v autorském zákoně. Žádný ze zde zveřejněných textů přímo neodkazuje na autorské dílo jehož síření by mohlo být v rozporu s platnými zákony ČR.

I love Feltbeats

21. září 2008 v 21:27 | Mia |  Tomík Felton-*
Určitě všichni znáte Feltbeats.... a kdo ne tak ať to honem napraví.... on je Tom opravdu upe úžasnej když zpívá... jen je škoda, že on sice cd vydal ale jen na i-tunes a k tomu se já jaksi nedostanu.... alespoň jsou ale na youtube nějaké jeho songy, tak vám je sem dávám...
Takže tenhle byl jeho úplně první, kterej byl na netu... když jsem ho uviděla prvně na youtube, proseděla sem nad ním celej den...
Ooo... a tady už to máme i se zpěvem....
A zde jich je více dohromady.... ohh já zbožňuju ten jeho úsměv...
A toto video jsem oběvila až dnes... je na něm nejen fotbalový zápas kterého se Tom účastnil s číslem 16, ale myslím že zápas doplňuje Tomův song.... mno posuďte sami...

Mr. Converse

16. září 2008 v 23:11 | Mia |  Skandík Keynes-*
mno... už zas Conversky... kolik párů asi má....
Řekla bych že aspoň troje... už sem na něm viděla i červený a celé černé....

Skandar

16. září 2008 v 23:03 | Mia |  Skandík Keynes-*
Můj další miláček.... Skandar je prostě děsně sladkej... a co teprve ty jeho Conversky??... Pokud by se někomu dalo říkat Mr. Converse tak myslím že právě jemu.... dovedete si představit někoho jiného kdo by si je oblékl k obleku ve kterém se promenádoval po červeném koberci při premiéře Letopisů Narnie??

A už jsme u toho, určitě víte, že Skandar Keynes hraje v sérii filmů Letopisy Narnie jednoho ze čtyř sourozenců Pevensiovích. A to sice Edmunda... myslím že ho vybrali skvěle moc se mi pro tuto roli hodí!!

Skandar Keynes je Anglickým hercem, ale spíše se oběvoval na scéně divadla až do doby Letopisů Narnie které ho proslavili alespoň mezi teenagery. Narodil se 5.9.1991 a to v Londýně.
Skandar k roli Edmunda Pevnsiho (LWW): "Upřímně řečeno, mám opravdu tu nejlepší roli," říká mladý herec se svým typickým humorem. "Samozřejmě se mi hodně podobá. Je to tyran rodiny, což jsem i ve skutečnosti, a také dokáže lehce podlehnout pokušení. Edmund je černá ovce rodiny a pořád si utahuje z Lucinky (Georgii Henley). Nakonec se ale díky dobrodružství, které zažije v Narnii, změní v lepšího člověka. V jeho osobnosti dojde k velmi podstatným změnám, díky nimž si začne svých blízkých vážit.", dodává Skandar Keynes.Skandar v roli krále Edmunda (PC)

Tomík

16. září 2008 v 22:45 | Mia |  Tomík Felton-*
Takže tohohle kluka upe děsně zbožňuju... A kdo taky ne... On je prostě skvělej, jen škoda že ho asi nikdy nepotkám....
Tomas Andrew Felton je Anglický herec, narodil 22.9.1987 a to v Londýně. Můžeme ho znát především z filmů o Harrym Potterovi, kde ztvárnil úhlavního nepřítele Harryho Pottera z řad studentů. Dále je i skvělým zpěvákem a skládá si vlastní texty.
Zde fotka k roli Draca Malfoye z HP.

Ahojky

16. září 2008 v 22:23 | Mia |  My idea!!
Ahojky všichni!!
Vítám vás na mém blogu, který jsem se nedávno rozhozla založit s myšlenkou seznámit se s lidmi s podobnými zájmy a také jsem se chtěla podělit o mé názory, poznatky, zjištění, objevené věci a mnoho dalšího.
Doufám že moje stránky budete rádi navštěvovat a občas písnete nějaký ten komentář.
Vaše Mia